środa, 21 kwietnia 2010

Koncert i pokaz tańca flamenco w wykonaniu zespołu Contratiempo

Koncert i pokaz tańca flamenco w wykonaniu zespołu Contratiempo
24-04-2010
o godz. 19.00 w Kamienicy Naujacka MOK, ul. Dąbrowszczaków 3

Zespół "Contratiempo" wystąpi w składzie:
Magdalena Faszcza- taniec, palmas, chórki
Magdalena Czyczyn- taniec,palmas, chórki


Jarosław Czajczyński- gitara, śpiew


Na gitarze gra od 1990 roku. Muzyką flamenco zainteresował się w roku 2000. Wcześniej zajmował się poezją śpiewaną oraz muzyką religijną, komponując muzykę do tekstów. Akompaniował różnym wykonawcom i wykonywał własne kompozycje na ogólnopolskich przeglądach muzyki religijnej i poezji śpiewanej. Występował w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej "Przechowalnia", prowadzonej przez Elżbietę Adamiak.
Brał udział m.in. w Festiwalu Flamenco w Lublinie i w kolejnych edycjach Festiwal Flamenco w Łodzi. W 2007 roku w Teatrze Nowym w Łodzi miał okazję występować z Vicky Barea i Mateo El Gallito.Od kilku lat śpiewa flamenco. Współzałożyciel zespołu CONTRATIEMPO.Filip Swinarski- gitara, cajón


Gitarzysta, nie stroniący od używania instrumentów perkusyjnych, jak cajón, djembe, darabuka. W przeszłości także basista w zespole rockowym. Akompaniuje na lekcjach tańca w Łódzkim Studio Flamenco, oraz warsztatach tańca w ramach Międzynarodowego Festiwalu Flamenco w Łodzi, gdzie miał okazję pracować z takimi sławami jak Carmen Segura, Vicky Barea, Mateo El Gallito, Juan Polvillo, Noelia Sabarea oraz innymi. Instruktor gitary flamenco, rytmiki oraz instrumentów perkusyjnych w łódzkim Studio Flamenco. Współpracuje z zespołem Funny Fingers, grającym muzykę z pogranicza latino i jazzu, z którym daje wspólne koncerty. Koordynator i założyciel zespołu CONTRATIEMPO.

Brak komentarzy: